Pousada Ebenezer
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Pousada Ebenezer Garopaba appartementen hebben een eersteklas ligging op afstand van 2 km van Igreja Matriz de Sao Joaquim en bieden plaats aan maximaal 7 gasten. Het appartement biedt moderne faciliteiten, zoals draadloos internet en benodigdheden zoals privéparkeren voor autoreizigers.
Het 1-badkamer appartement ligt binnen een 10-minuten rijafstand van beroemde het Praia da Vigia strand.
De accommodatie is biedt een keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Pousada Ebenezer appartementen liggen binnen het bereik van het Terminal Rodoviario de Garopaba busstation.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Pousada Ebenezer appartement?
Het duurt 15 minuten lopen om van Pousada Ebenezer appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pousada Ebenezer appartement?
Pousada Ebenezer appartement heeft privéparkeren. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Pousada Ebenezer appartement verblijven?
In Pousada Ebenezer appartement kunnen maximaal 7 gasten verblijven.